Váš nákupní košík je prázdný

Jak získat kuchařku ke kuchyňskému robotu KitchenAid ARTISAN?

13. červen 2016 06.41

Pořídili jste si kuchyňský robot KitchenAid? Zde najdete postup, jak získat k robotu kuchařku s více než 120 recepty na různé polévky, předkrmy, hlavní jídla, slané pečivo, dezerty, sorbety, zmrzliny, koktejly a mnoho dalšího.

Vážení zákazníci, zasílání kuchařek v českém jazyce na základě vyplněného kupónu je ze strany výrobce pozastaveno. Děkujeme za pochopení.

Kuchařka k robotu KitchenAid ARTISAN 5KSM150PS

NEJLEPŠÍ KOMERČNÍ KUCHAŘKA NA SVĚTĚ - KUCHAŘKA KITCHENAID ZDARMA

Kuchařka KitchenAid

Jako autorizovaní obchodní a servisní partneři KitchenAid přidáváme k robotům garanční knížku skupónem na zaslání kuchařky s recepty v češtině - od 1. 5. 2013. Zákazníkům, kteří si u nás zakoupili robot v v roce 2012 a v první půli roku 2013 zašleme kupón na vyžádání zdarma poštou.

Kuchařka je velmi pěkně zpracovaná - na 245 stranách najdete zajímavé recepty na úžasné pokrmy z celého světa z běžně dostupných surovin. Každý recept je doplněn ilustračními obrázky a postupem pro přípravu nápojů, základů, předkrmů, hlavních jídel, příloh, pečiva a dezertů. Připravte si domácí Ravioli se čtyřmi druhy hub se šalvějovým másle, jablečno tymiánový páj s čedarovou krustou, čokoládové tartaletky s meruňkami a sečuánským pepřem, špaldový kváskový chléb, otevřené lasagne s pečenou zeleninkou a bylinkovou ricottou a dalších 120 receptů podle této skvělé kuchařky.

Ukázka z kuchařky KitchenAid:

Ukázka z kuchařky KitchenAid

(klikněte na obrázek pro zvětšení)

Pro to abyste získali zdarma kuchařku pro robot KitchenAid Artisan 5KSM150PS, stačí vyplnit dotazník, který najdete v české servisní knížce (viz obrázek níže), která je nově součástí robotu. Po vyplnění a odeslání do centrály v Belgii firma KitchenAid Vaši žádost zpracuje a do dvou měsíců Vám zašle kuchařku na adresu uvedenou v dotazníku. Nezapomeňte uvést, že žádáte o kuchařku v češtině a správně uvést sériové číslo výrobku, které najdete na štítku na spodní straně robotu! Doporučujeme poslat kupóny dva - jeden v češtině a jeden v angličtině - na ten anglický napsat "CZECH COOKBOOK".

žádost o kuchařku KitchenAid v češtině

Kuchařka k robotu KitchenAid ARTISAN 5KSM7580

I k robotu KitchenAid Artisan 5KSM7580 můžete získat kuchařku zdarma. Postup je stejný jako u výše uvedeného modelu s výklopnou hlavou 5KSM150PS.

kuchařka KitchenAid

 

  • Gastronádoby - Prohlédněte si náš nový systém pro objednávání gastronádob. Požadovanou gastronádobu najdete rychle a jednoduše objednáte. V nabídce máme kompletní sortiment gastronádob - nerezové gastronádoby s držadly i bez držadel, polykarbonátové gastronádoby, děrované gastronádoby do konvektomatů
  • Cloud Hosting Europe - Ultra fast, secure and high scalable cloud services and cloud hosting for small and big companies. Money saving cloud hosting - Start now!