Váš nákupní košík je prázdný

Nabídněte svým zákazníkům čerstvé zeleninové a ovocné šťávy

25. říjen 2011 14.06

Oživte svoji nabídku nápojů o něco co konkurence ve Vašem okolí ještě nemá. S novým přístrojem Robot Coupe J80 Ultra můžete velmi snadno a rychle připravovat čerstvé zeleninové a ovocné šťávy.

Prohlédněte si video jak pracuje přístroj pro přípravu ovocných a zeleninových šťáv:

Robot Coupe J80 Ultra

Robot Coupe J80 Ultra je ideální pro restaurace, bary, kavárny a cukrárny. Díky vysokému výkonu najde své uplatnění i v školních kuchyních a jídelnách, domovech pro seniory, hotelích a podnikových jídelnách.

Většina restaurací nabízí standardní nabídku nealko nápojů od CocaColy či Pepsi. Překvapte své zákazníky něčím novým - čerstvou šťávou z ovoce a zeleniny - a získejte náskok před Vaší konkurencí.

Návratnost stroje

Spočítejte si za jak dlouhou dobu si stroj na sebe vydělá. Níže uvedená tabulka ilustruje kolik sklenic musíte prodat při ceně za kilogram surovin a ceně za prodanou sklenici. Při dvaceti prodaných sklenicích (600 za měsíc) se návratnost přístroje počítá na pouhých několik měsíců. Po uplynutí této doby začíná stroj vydělávat a zásadním způsobem vylepšovat ekonomiku podniku. 

robot-coupe-j-80-navratnost.png

Robot Coupe J80 Ultra můžete objednat na této stránce

Ovocné a zeleninové džusy

Nebojte se experimentovat a nabídněte svým zákazníkům neobvyklé kombinace ovoce a zeleniny.

robot-coupe-j-80-dzusy.jpg


  • Chlazení na pivo - Přenosné chlazení na pivo ANTA, PYGMY. Kompletní nabídka přenosného chlazení piva včetně propojovacího příslušenství a naražečů.
  • Dedikované servery - Dedikovaný server Praha, Brno