Grafická verze
Projekce velkokuchyní, www.gastroform.cz

Proč nakupovat u nás

Široký sortiment kvalitních výrobků

Soustředíme se na kvalitní a spolehlivé výrobky. Nabízíme Vám zboží pouze od tradičních výrobců s prověřenou kvalitou a příznivou cenou.

Více...

Zavolejte mi

Chcete se domluvit? Nechte nam svůj kontakt se vzkazem a my vám zavoláme.
Obrázek s kontrolním kódem, pokud ho nemůžete přečíst, použijte odkaz výše.

Nerezové digestoře pro profesionální gastronomii

Digestoře jsou určeny pro odtah tepla a nežádoucích zápachů při přípravě jídel smažením, vařením či fritováním. Digestoře z naší nabídky jsou charakteristické svým precizním provedením, moderním vzhledem a velmi vysokou kvalitou. Systém kontroly jakosti odpovídá normě ISO 9001:2000. Digestoře jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI 304.

Stáhněte si letáček s nabídkou nerezových digestoří v PDF [353,5 kB].

digestore.jpg

Naše nabídka obsahuje širokou škálu nerezových digestoří různého provedení a rozměrů. Nástěnné a závěsné digestoře mohou být v provedení bez ventilátoru s napojením na centrální vzduchotechnické vedení kruhového nebo hranatého průměru nebo bez ventilátoru. Rozměry digestoří se pohybují od 1 do 3 metrů na délku, výška je 400 mm pro digestoře bez ventilátoru a 550 mm pro digestoře s ventilátorem.

Pro více informací o nerezových digestořích nebo pro zpracování cenové nabídky kontaktujte naše obchodní oddělení.

Příklady digestoří

Nástěnné nerezové digestoře

digestor-nastenna.jpgnastenna-digestor.jpg 

Závěsné nerezové digestoře

digestor-zavesna.jpg zavesna-digestor.jpg

Nerezové digestoře nad konvektomaty

 digestor-konvektomat.jpgdigestor-nad-konvektomat.jpg

 

Továrna na výrobu nerezových výrobků

Digestoře, stejně jako ostatní nerezový nábytek dodávaný naší firmou, se vyrábí v moderní velkokapacitní továrně pomocí precizních technologických postupů. Vyrábí je zkušení dělníci pod odborným dohledem na základě podrobné technické dokumentace. 

a.jpg e.jpg

Hledáte vybavení do kuchyně? ... zařídíme ve vteřině.
  • Konvice KitchenAid - Novinka, která prozáří Vaši kuchyni - Rychlovarná konvice KitchenAid v šesti barevných provedení. Konvice KitchenAid disponuje řadou vychytávek a krásným zaobleným designem.
  • Vakuové sáčky - Široká nabídka hladkých i vroubkovaných vakuových sáčků pro vakuové baličky. Hladké vakuové sáčky rpo komorové vakuové baličky dodáváme ve více jak 260 rozměrech na přání zákazníka