Váš nákupní košík je prázdný

Novinky

 • Představujeme: Stolní chladící vitrína DM 94023

  Provedli jsme aktualizaci a úpravy informací u stolní chladící vitríny DM 94023. Došlo ke snížení cen a úpravě informací související s novýcm provedením chladící vitríny.

 • Nabídka chladících a mrazících stolů nyní v novém kabátě

  Na žádost našich zákazníků jsme přepracovali nabídku chladících a mrazích stolů. Nyní najdete v našem katalogu přehlednou nabídku chladících a mrazících stolů s možností konfigurace přesně podle Vašich přání a požadavků.

 • Saladety - snížení cen a aktualizace katalogu

  18. února 2010 jsme aktualizovali ceny výrobků v kategorii saladety. Zároveň došlo k úpravám a rozšíření informací u jednotlivých výrobků.

 • Aktualizace informací a cen u chladících stolů pro pizzerie

  Vážení zákazníci, k 18.2.2010 jsme provedli aktualizaci cen a informací u produktů v kategorii chladící stoly pro pizzerie. Došlo ke snížení cen a zpřehlednění produktové nabídky.

 • Novinka v naší nabídce - leštičky na příbory a sklenice

  Od 1.2.2010 najdete v naší nabídce nové leštičky, sušičky a sterilizátory příborů a univerzální leštičky na sklenice.

 • Novinka - Lisy na citrusy a odšťavňovače Frucosol

  Od ledna 2010 naleznete v naší nabídce lisy na citrusy a odšťavňovače tradičního španělského výrobce Frucosol. Výrobky se vyznačují velice příznivou cenou a výbornými konstrukčními vlastnostmi. Prohlédněte si naši nabídku lisů na citrusy Frucosol ...

 • Změny sazeb DPH od 1.1.2010

  Zákonem č. 362/2009 Sb., byly přijaty změny některých zákonů v souvislosti s návrhem zákona o státním rozpočtu ČR na rok 2010. Část pátá obsahuje změnu zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "zákon o DPH"), a to konkrétně změnu výše snížené a základní sazby DPH a přechodná ustanovení.

  Změny v § 47 odst. 1 písm. a) a písm. b) znamenají od 1. 1. 2010 změnu snížené sazby daně z 9 % na 10 % a základní sazby daně z 19 % na 20 %.

   

 • Nová velikost konvektomatu RETIGO VISION 2021

  Velká novinka pro náročné zákazníky

 • Jednoduchá a rychlá online objednávka gastronádob na internetovém obchodě PROFI KUCHYNĚ

  Nedávno jsme na našem internetovém obchodě spustili online objednávku gastronádob, která dovoluje vybrat gastronádobu podle materiálu, velikosti a hloubky. V kategorii s gastronádobami tak najdete kompletní sortiment gastronádob pro Vaši kuchyni. Celý proces výběru a objednávky gastronádob jsme koncipovali tak, aby byl pro zákazníka maximálně přehledný a intuitivní.

 • Snížení cen dovozového zařízení

  Využijte našich nových nižších cen u výrobků GASZTROMETÁL.