Grafická verze

Výhody chladících stolů

Možnost konfigurace produktu

V detailu každého produktu si můžete zvolit zda máte zájem o ekonomickou P či luxusní variantu S a zároveň si produkt nakonfigurovat podle vlastních představ a požadavků - počet zásuvek v jednotlivých modulech, osvětlení, výkonnější agregát, ...

Více...
Projekce velkokuchyní, www.gastroform.cz

Proč nakupovat u nás

Odborný servis gastronomického vybavení

Pro všechna zařízení provádíme záruční i pozáruční servis. Servisní středisko se skladem náhradních dílů se nachází v Brně. Naši servisní technici jsou pravidelně proškolováni a mají příslušné certifikační testy.

Více...

Zavolejte mi

Chcete se domluvit? Nechte nam svůj kontakt se vzkazem a my vám zavoláme.
Obrázek s kontrolním kódem, pokud ho nemůžete přečíst, použijte odkaz výše.

Informace o variantách provedení DM a DM-S u chladících a mrazících stolů

Chladící a mrazící stoly Dorametal se vyrábějí ve dvou variantách provedení. Standardní varianta DM je levnější, přesto obsahuje veškeré náležitosti jako běžně prodávané chladící stoly jiných značek. Varianta DM-S je luxusnější a vyznačuje se několika zajímavými přednostmi.

Základní rozdíly v provedení řady "DM" a "DM-S"

  Varianta DM - standartní Varianta DM-S - luxusní
Výška zadního lemu 40mm 100mm
Hrany kolmé hrany hrany zaoblené s okapničkou
Úchyty nerezové prolisované úchyty nerezové prolisované úchyty
Nohy nerezové -45..+20mm nerezové -45..+20mm

Zadní lem a hrany stolu

zaoblene-hrany.jpg

Zaobledná okapová hrana u varianty DM-S má tu výhodu, že tekutina z povrchu odkapává dolů na zem a nestéká po přední ploše stolu. Výhoda vyššího zadního lemu u varianty S je zřejmá.

Madla

uchyty_dvirek_zasuvek_dm.jpg

uchyty_dvirek_zasuvek_dm_s.jpg

uchyty_dvirek_zasuvek.jpg

Nožičky

vyskove_stavitelne_nohy_dm_i_dm_s.jpg

Těsnění

tesneni.jpg

Možnosti provedení jednotlivých modulů

chladici-stul-supliky.png

Jednotlivé moduly chladicích a mrazicích stolů lze nakonfigurovat tak, aby v každém modulu byl jiný typ zásuvky. Implicitně je v ceně zahrnuto provedení s dveřmi. Za příplatek je pak možné každý modul nachystat tak, aby měl jeden, dva a nebo tři šuplíky. Jednotlivé moduly nelze konfigurovat u stolů s prosklenými dveřmi.

konfigurace-modulu.jpg

Číslování modulů chladících a mrazících stolů

V detailu každého chladícího a mrazicího stolu máte možnost si zvolit pro každý modul jiné provedení (viz výše). Jednotlivé moduly číslujeme v pořadí z levé strany.

číslování modulů 1 - 2 - 3 -4

Ke každému modulu je možné zakoupit volitelné zamykání.

Chladící agregát na levé nebo na pravé straně

Implicitně se chladicí a mrazicí stoly vyrábějí s agregátem na levé straně. Na přání je možné chladicí nebo mrazicí stůl vyrobit na zakázku s chladícím agregátem na pravé straně.

Chladící stůl s dřezem nebo bez dřezu

Chladící stoly s plnými dveřmi a chladící stoly s prosklenými dveřmi si můžete za příplatek objednat s vestavěným dřezem. V případě chladícího stolu s dřezem je dřez umístěn v prostoru nad chladícím agregátem. Zapuštěný dřez má rozměry 297x238x150 mm. Odpad z dřezu se připojuje ze zadní strany chladícího stolu.

drez-proskleny.jpgdrez.jpg

nakres-chladici-stul-drez.png

Hledáte vybavení do kuchyně? ... zařídíme ve vteřině.
  • Jídlonosiče - Kompletní nabídka jídlonosičů pro domovy pro seniory a pečovatelské služby. Profesionální termo jídlonosiče pro přenášení jídla.
  • Kitchen Aid - Kuchyňský robot Kitchen Aid a kompletní příslušenství. Nyní máme v nabídce novinky KitchenAid - rychlovarná konvice, food processor, tyčový mixér, kuchyňský robot, toustovač, vaflovač, kávovar