Váš nákupní košík je prázdný
Projekce velkokuchyní, www.gastroform.cz

Akční nabídky gastro zařízení

 • Dárek k nákupu nad 4.000 Kč bez DPH

  Tento rok jsme si pro naše zákazníky připravili malou pozornost. K objednávce nad 4.000 Kč bez DPH dostanete dárek - švýcarský nůž. Akce platí do 23.12. nebo do vyprodání zásob.

 • Vánoční akce KitchenAid 2014

  Hledáte tip na krásný dárek do kuchyně na Vánoce? Chtěli byste svoji kuchyni oživit o designový a zároveň praktický výrobek? Nebo byste jenom potřebovali užitečného pomocníka? Pro všechny milovníky vaření je americký robot KitchenAid Artisan, ve kterém můžete hnětat, mixovat nebo šlehat, tou pravou volbou.

 • Letní Akce: Zvýhodněné příslušenství k robotům KitchenAid

  V rámci letní akční nabídky si můžete pořídit kuchyňský robot KitchenAid spolu s cenově zvýhodněným příslušenstvím či nerezovou mísou zdarma.

 • Akční nabídka: K robotu KitchenAid nerezová mísa 6,9 l zdarma

  Při koupi robotu KitchenAid ARTISAN 6,9 l nebo KitchenAid PROFESSIONAL 6,9 l máte nyní možnost získat příslušenství zdarma.

 • Jarní akční nabídka na kuchyňský robot KitchenAid

  Uvažujete o koupi kuchyňského robotu nebo hledáte dárek pro svého blízkého či svatební dar? Připravili jsme pro Vás lákavou akční nabídku na robot KitchenAid.

 • Tento týden akční nabídka na vakuové baličky

  Tento týden pořádáme speciální akcí na komorové vakuové baličky s svařovací lištou délky 300mm, 350mm a 400mm. Akční cena se vztahuje na vybrané modely s objednávkou do čtvrtka 25.7.2013

 • Jarní akční nabídka na roboty Kitchen Aid

  Společně s firmou KitchenAid jsme pro naše zákazníky připravili lákavou nabídku kuchyňských robotů Kitchen Aid. V rámci akční nabídky můžete získat příslušenství zdarma.

 • MEGA balíček robotu KitchenAid + příslušenství - ušetříte 6.285 Kč!

  Vážení zákazníci, představujeme Vám speciální zvýhodněnou nabídku robotu KitchenAid + příslušenství, který se jmenuje MEGA balíček a potěší každého, kdo rád tráví čas v kuchyni. Při nákupu MEGA balíčku ušetříte 6.285 Kč!

 • Vánoční akce KitchenAid 2012

  Americký výrobce kuchyňských robotů KitchenAid připravil pro své zákazníky vánoční dárek - ke kuchyňským robotům KitchenAid Artisan nyní získáte zdarma tvarovač těstovin KPEXTA v hodnotě 5.800 Kč zdarma. Od nás pak navíc švýcarský kuchyňský nůž na rajčata jako dárek.

 • Nejprodávanější chladnička Liebherr FKS 5000 za akční cenu do vyprodání zásob

  Představujeme Vám speciální akční nabídku na nejprodávanější profesionální chladničku Liebherr FKS 5000 za speciální akční cenu 14.999 Kč bez DPH. Akce platí do vyprodání zásob.