Váš nákupní košík je prázdný

Bravilor Bonamat rozšiřuje úspěšnou řadu espresso kávovarů Sego

23. březen 2021 09.14

Úspěšná řadu espresso kávovarů  Sego porkračuje modelem SEGO 11L/12L

Vzhledem k tomu, že stále roste poptávka po kvalitní čerstvé kávě a rovněž káva s čerstvým mlékem již není považována za luxus, mnoho kanceláří, jídelen, kaváren a různých společenských organizací uvažuje o změně v přípravě kávy.  Nyní je proto ideální čas na rozšíření kolekce přístrojů Bravilor Bonamat.

Před třemi lety uvedl Bravilor Bonamat na trh kávovar Sego; plně automatický, malý přístroj  a hi-tech kávovar, přesně takový, jaký byste očekávali od Bravilor Bonamat. Jeho kompaktní rozměry, snadná obsluha a jednoduché čištění vedly ihned k nebývalému úspěchu.

 "Sego se za okamžik stalo 'bestsellerem'. Požadavek na větší model a řešení čerstvého mléka proto nebyl žádným překvapením. Jsme rádi, že jsme letos přidali Sego L do naší kolekce. Mimochodem, L znamená Latte. Sego L připravuje cappuccino, caffè latte a latte macchiato s čerstvě mletými kávovými zrny a čerstvou mléčnou pěnou díky profesionálnímu systému zpracování mléka. To znamená, že si každý v kanceláři může vychutnat dokonalý zážitek z kávy, “říká Guus Verheijen, generální ředitel společnosti Bravilor Bonamat.

Plně automatický stroj, jako je Sego, má mnoho praktických výhod; jednoduchá obsluha, rychlá příprava a trvale kvalitní káva. Sego je navíc vyrobeno z odolných materiálů určených pro dlouhý a bezproblémový provoz. Mlýnek z nerezové oceli zajišťuje perfektně mletou kávu na vámi zvolenou úroveň (hrubou nebo jemnou) a patentovaný  „espresso modul“ CIRCO přináší správnou a vyváženou  chuť díky správné době extrakce a přípravy.

Sego se dobře hodí do kanceláří, kaváren a ostatních gastro provozů,  ale je také velmi oblíbené v samoobslužných provozech, jako jsou recepce, čekárny nebo showroomy v malých a středních organizacích

Spolu s příchodem přístrojů  Sego L představuje Bravilor Bonamat také několik nových doplňků, jako je profesionální lednice na mléko.

Sego 11L/12L - espresso kávovar Bravilor Bonamat

stazeny-soubor.jpg

 

Chladnička mléka pro espresso kávovary BRAVILOR BONAMAT

pho-pro-sego-11l-with-milk-cooler-lw-jpg_u.jpg

 

  • Jídlonosiče - Kompletní nabídka jídlonosičů pro domovy pro seniory a pečovatelské služby. Profesionální termo jídlonosiče pro přenášení jídla.
  • Várnice - Nerezové várnice s kohoutem i bez kohoutu pro přepravu jídla, polévek, teplých i studených nápojů. Termo várnice jsou oblíbené především ve veřejném stravování, školních kuchyních a jídelnách