Váš nákupní košík je prázdný

NOVINKA: Keramický gril Big Green Egg

20. červenec 2016 12.54

Hledáte nejlepší zahradní gril na dřevěné uhlí? Pak jste na správném místě. Keramické grily BIG GREEN EGG vás příjemně překvapí svými možnostmi a překonají všechna vaše kulinářské očekávání.

Gril, pec a udírna v jednom

Big Green Egg vyniká nejen svými špičkovými vlastnostmi, ale i krásným designem zeleného vejce. Můžete v něm nejen grilovat, ale díky široké škále volitelného příslušenství také restovat, dusitvařit anebo i udit a péct. Kromě hlavních chodů hravě připravíte i předkrmy, upečete koláče a pecen chleba nebo pizzu jako z pravé cihlové pece.

Nejmenší model Big Green Egg MINI Big Green Egg Large

Vybírat můžete ze sedmi velikostí - od nejmenšího Mini na terasu, balkon anebo kempování až po největší model XXL, kterým pohostíte až 25 lidí. To už je pořádná zahradní party. Big Green Egg jsou oblíbené mezi opravdovými gurmány a milovníky zahradního vaření. Najdou využití také ve špičkových restauracích a profesionálních cateringových firmách.

Kompletní nabídku keramickéch grilů Big Green Egg zobrazíte kliknutím na tento odkaz.

7 velikostí Big Green Egg

  • Vakuové sáčky - Široká nabídka hladkých i vroubkovaných vakuových sáčků pro vakuové baličky. Hladké vakuové sáčky rpo komorové vakuové baličky dodáváme ve více jak 260 rozměrech na přání zákazníka
  • Nerezový nábytek - Prohlédněte si naši nabídku nerezového nábytku pro grastronomii. Špičková kvalita, zakázková výroba podle přání zákazníka - - nerezové stoly, mycí dřezy, nerezové regály