Grafická verze
Projekce velkokuchyní, www.gastroform.cz

Soutěžte o kuchařku a doplňky KitchenAid na našem Facebooku

30. květen 2016 06.00

Do konce června 2016 můžete soutěžit o krásný dárek - kuchyňské doplňky (šlehací metličku, silikonovou stěrku a škrabku) a kuchařku KitchenAid.

Rádi vaříte? Vymýšlíte nové recepty a experimentujete v kuchyni? Vyfoťte Váše kulinářské umění a soutěžte na naší facebookové stránce o krásné a praktické kuchyňské náčiní a kuchařku KitchenAid. Kuchařka je samostatně neprodejná a obsahuje kolem 120 receptů, kterými můžete načerpat na inspiraci na přípravu polévek, předkrmů, hlavních jídel, dezertů, sorbetů, zmrzlin, koktejlů a mnoho dalšího.

Tématem soutěže je jarní vaření. Je jen na Vás, zda vykouzlíte zeleninovou polévku plnou vitaminů, barevný salát, lehký hlavní chod nebo třeba rebarborový koláč či zelené smoothie.

Soutěž KitchenAid

Pravidla soutěže:

Recept s fotografií výsledného pokrmu zasílejte na e-mail soutez@profikuchyne.cz nejpozději do 30. 6. 2016. Doručenou fotografii s receptem zveřejníme do 24 hodin od doručení na náš e-mail v pracovní dny na naší facebookové stránce KitchenAid CZ.

O vítězi budou rozhodovat sami fanoušci naší facebookové stránky nejpozději do 11. 7. 2016. Autory nejlepších 3 receptů, které získají k tomuto dni nejvíce označení "to se mi líbí" (a dalších reakčních tlačítek jako "super", "haha" apod.), odměníme kuchařkou a kuchyňskými doplňky KitchenAid.

Vyhrazujeme si právo na posouzení kvality receptu i fotografie a jejich zařazení do soutěže.

Výhry:

Podrobná pravidla soutěže si můžete stáhnout zde [307 kB].

Soutěž již skončila. Výsledky můžete zobrazit na naší facebookové stránce KitchenAidCZ.

Hledáte vybavení do kuchyně? ... zařídíme ve vteřině.
  • Gastronádoby - Prohlédněte si náš nový systém pro objednávání gastronádob. Požadovanou gastronádobu najdete rychle a jednoduše objednáte. V nabídce máme kompletní sortiment gastronádob - nerezové gastronádoby s držadly i bez držadel, polykarbonátové gastronádoby, děrované gastronádoby do konvektomatů
  • Várnice - Nerezové várnice s kohoutem i bez kohoutu pro přepravu jídla, polévek, teplých i studených nápojů. Termo várnice jsou oblíbené především ve veřejném stravování, školních kuchyních a jídelnách