Váš nákupní košík je prázdný

PROFIKUCHYNĚ v novém kabátě

9. únor 2009 20.19

Právě jsme přešli na novou grafickou podobu webu. Věříme, že se Vám bude více líbit a také, že pro vás bude přehlednější. Na novém internetovém obchodě jsme pro Vás přichystali přehlednější navigaci, lepší vyhledávání produktů a novou grafickou podobu.

Přichystali jsme pro Vás novou podobu internetového obchodu PROFI KUCHYNĚ - od 24. března 2009 tak můžete vidět Váš internetový obchod s profesionálním gastronomickým vybavením v novém kabátě.

Mezi hlavní výhody nového eshopu patří:

  • Kratší a přehlednější průběh objednávky
  • Rychlejší načítání jednotlivých stránek v prohlížeči
  • Lepší vyhledávání jednotlivých produktů
  • Nový a přehlednější design

Zároveň jsme přepracovali administraci internetového obchodu což nám nyní umožní častěji a lépe aktualizovat informace o jednotlivých produktech.

Věříme, že i Vy jako zákazníci budete spokojeni. Vaše náměty a připomínky uvítáme. Pokud naleznete na našem obchodě nějakou chybu, budeme Vám vděčni, když nás na ni upozorníte pomocí kontaktního formuláře.

Grafická podoba internetového obchodu PROFI KUCHYNĚ však ještě není úplně finální. Pořád je co zlepšovat, proto chystáme celou řadu dalších novinek a vylepšení.

Na závěr ještě přikládáme náhledy staré grafické podoby internetového obchodu PROFIKUCHYNĚ:

 Hlavní strana Kategorie webu Detail produktu

  • Kitchen Aid - Kuchyňský robot Kitchen Aid a kompletní příslušenství. Nyní máme v nabídce novinky KitchenAid - rychlovarná konvice, food processor, tyčový mixér, kuchyňský robot, toustovač, vaflovač, kávovar
  • Dezinfekce na ruce - Dezinfekce na ruce v podobě gelu, bezoplachová, vysoce účinná dezinfekce rukou