Váš nákupní košík je prázdný

Mycí prostředky Winterhalter pro profesionální hygienu

7. srpen 2009 09.42

Hygienický koncept pro mycí a oplachové prostředky včetně kuchyňské hygieny

Do našeho sortimentu jsme nově zařadili mycí prostředky a oplachové prostředky Winterhalter. V nejbližší době plánujeme nabídku našeho e-shopu dále rozšířit o produkty kuchyňské hygieny a speciální řadu prostředků pro údržbu a péči o nejen mycí stroje.

Aby bylo dosaženo optimálních výsledků mytí, musí být mycí a oplachový program pečlivě nastaven přímo pro myté nádobí, stupeň zašpinění a splnění hygienických norem tak, aby vše bylo součástí jednoho kompletního systému. 

f-6800.jpg

p-65.jpg

Profesionální poradenství, podrobná dokumentace, přiměřené dávkování a komplexní program zajišťují správné a bezpečné využívání všech produktů.

Navštivte kategorii s naší nabídkou profesionálních prostředků - najdete tam jejich stručný popis, veškeré relevantní informace o možnostech použití a složení, bezpečnostní listy, provozní pokyny a další potřebné dokumenty.

  • Dedikované servery - Dedikovaný server Praha, Brno
  • Konvice KitchenAid - Novinka, která prozáří Vaši kuchyni - Rychlovarná konvice KitchenAid v šesti barevných provedení. Konvice KitchenAid disponuje řadou vychytávek a krásným zaobleným designem.