Grafická verze
Projekce velkokuchyní, www.gastroform.cz

Nový model robotu KitchenAid Artisan s výklopnou hlavou

16. prosinec 2016 08.39

KitchenAid se rozhodl přijít s menší designovou úpravou robotů s výklopnou hlavou, o které bychom Vás rádi informovali.

Model KitchenAid ARTISAN 5KSM150PS byl začátkem roku 2017 nahrazen dvěma novými modely KitchenAid ARTISAN 5KSM125PS a KitchenAid ARTISAN 5KSM175PS.

Robot do roku 2016 vs. robot od roku 2017 - Změna v designu a ve výbavě

U nových modelů zůstávají veškeré technické parametry stejné jako u modelu do roku 2016. Změna se týká dvou designových úprav, a to:

  1. Dříve bylo logo na hlavě robota černé, u nových modelů je logo v elegantním stříbrném a jemně vystouplém provedení.
  2. Prstenec - viz obrázek
KitchenAid 2016 vs. KitchenAid 2017

A v čem se vzájemně liší dva nové modely - 5KSM125PS a 5KSM175PS? V technických parametrech opět žádný rozdíl nehledejte. Jediný rozdíl najdete v barevných variantách a ve výbavě. Pro přehlednost uvádíme srovnání a hlavní rozdíly u všech tří modelů, tedy robota do roku 2016 a dvou robotů od roku 2017.

KitchenAid ARTISAN 5KSM150PS - starý model

Byl dostupný ve 31 barevných variantách.

V základní výbavě obsahuje: hnětací hák, plochý šlehač, šlehací metlu, nalévací štít, nerezovou mísu o objemu 4,83 l a kuchařku (na základě vyplněného a odeslaného formuláře).

Cena robota: od 18.190 Kč vč. DPH (dle barevné varianty)

KitchenAid ARTISAN 5KSM125PS - nový model

KitchenAid Artisan 5KSM125PS je dostupný ve čtyřech základních barvách: mandlová, červená, stříbrná, černá.

Tento výběr barev je totožný s barvami produktů s označením P2 (např. food processor, ruční šlehač, tyčový mixér apod.). Nicméně robot je stále z řady ARTISAN (roboty v řadě P2 se nevyrábějí), jde pouze o záležitost barevného odstínu - aby Vám robot lépe ladil k produktům z řady P2. Doposud totiž chyběl robot ve variantě stříbrná. Tomuto odstínu se nejvíce podobala barva “stříbřitě šedá”, ale byla tmavší.

V základní výbavě obsahuje: hnětací hák, plochý šlehač, šlehací metlu a nerezovou mísu o objemu 4,83 l (žádný nalévací štít a žádná možnost kuchařky).

Cena robota: 18.190 Kč vč. DPH

KitchenAid Artisan 5KSM125PS

KitchenAid ARTISAN 5KSM175PS - nový model

KitchenAid Artisan 5KSM175PS je dostupný ve zbývajících odstínech + nově v barvách švestková, borůvková, saténově růžová.

V základní výbavě obsahuje: hnětací hák, plochý šlehač, plochý šlehač s flexi stěrkou, šlehací metlu, nalévací štít, nerezovou mísu o objemu 4,83 l, nerezovou mísu o objemu 3 l a kuchařku (na základě vyplněného a odeslaného formuláře).

Cena robota: od 19.590 Kč vč. DPH (dle barevné varianty)

KitchenAid Artisan 5KSM175PS

Produkty na e-shopu:

Kuchyňský robot KitchenAid Artisan 5KSM150PS - doprodej barev

Kuchyňský robot KitchenAid Artisan 5KSM125PS - nový model 2017


Hledáte vybavení do kuchyně? ... zařídíme ve vteřině.
  • Gastronádoby - Prohlédněte si náš nový systém pro objednávání gastronádob. Požadovanou gastronádobu najdete rychle a jednoduše objednáte. V nabídce máme kompletní sortiment gastronádob - nerezové gastronádoby s držadly i bez držadel, polykarbonátové gastronádoby, děrované gastronádoby do konvektomatů
  • Bravilor Bonamat - Dodáváme nápojovou techniku a příslušenství holandského výrobce Bravilor Bonamat. Prohlédněte si naši nabídku překapávačů a výrobníků teplých nápojů Bravilor Bonamat