Grafická verze
Váš nákupní košík je prázdný

Zpracování projektu velkokuchyně

Naše firma se zabývá realizacemi velkokuchyní od fáze projektu, přes dodávku a zapojení zařízení, až po následný záruční a pozáruční servis, který zajišťují naši vlastní servisní technici odborně zaškoleni ve výrobních továrnách.

Zpracování projektu velkokuchyně

V případě že máte v plánu realizaci nové restaurační, hotelové, školní kuchyně, popřípadě její rekonstrukci, vždy je nutné mít zpracovánu projektovou dokumentaci. Kvalitní projektová dokumentace pak umožňuje navrhnout ideální ergonomii kuchyně, naplánovat instalace zařízení, připravit kuchyni na další případné úpravy a rozšíření.

Díky našim dlouholetým zkušenostem Vám pomůžeme navrhnout profesionální kuchyni chytře a s ohledem na hygienické požadavky. Návrh velkokuchyně pro Váz zpracujeme na základě stavebních výkresů ve 2D a nebo 3D pohledu včetně vizualizace. Projekční činností v oboru gastronomie se zabýváme od založení firmy v roce 1997. V případě zájmu o zpracování projektu nás neváhejte kontaktovat.

Pro další informace o službách naší firmy si prohlédněte naše firemní webové stránky www.gastroform.cz

Ukázky projektů

projekce velkokuchyně

 

Projekce velkokuchyně

 

 

 

 

 

Gastro technika, projekce gastro provozů, nerezový nábytek
  • Gastro - Prodej a servis profesionálního gastro zařízení pro velkokuchyně
  • Jídlonosiče - Kompletní nabídka jídlonosičů pro domovy pro seniory a pečovatelské služby. Profesionální termo jídlonosiče pro přenášení jídla.