Váš nákupní košík je prázdný

Akce - Robot Coupe CL 50 se třemi disky zdarma

12. květen 2023 15.34

Víte, co je lepší než kvalitní robotický kuchařský pomocník? Kvalitní robotický kuchařský pomocník se třemi extra disky zcela zdarma! A právě to vám nabízíme s robotem CL 50 v rámci naší nejnovější prodejní akce.

Robot Coupe CL 50 je nejenom výkonný, ale také velmi inteligentní a dokáže vám usnadnit přípravu jídla tím, že nahradí několik různých kuchyňských spotřebičů. A teď, díky naší prodejní akci, můžete získat ještě více z této vynikající investice.

 

robot coupe akce

S robotem CL 50 získáte tři disky zcela zdarma - plátkovač o síle 1 mm, plátkovač o síle 4 mm a strouhač o síle 1,5 mm. Tyto disky jsou perfektní pro různé úkoly, jako například nařezání tenkých nebo tlustých plátků ovoce a zeleniny, či nastrouhání sýru, zeleniny a dalších surovin.

A když přidáme, že nyní můžete mít tento úžasný robot za akční cenu 40.530 Kč bez DPH, místo standardní ceny 50.440 Kč bez DPH, stává se tato nabídka téměř neodolatelnou.

Nečekejte a využijte této jedinečné příležitosti k vylepšení vaší kuchyňské výbavy dnes!

  • Dezinfekce na ruce - Dezinfekce na ruce v podobě gelu, bezoplachová, vysoce účinná dezinfekce rukou
  • Jídlonosiče - Kompletní nabídka jídlonosičů pro domovy pro seniory a pečovatelské služby. Profesionální termo jídlonosiče pro přenášení jídla.