Grafická verze
Akce k objednávce gastro

Představujeme Vám novinku: Varný robot KitchenAid

11. květen 2016 17.58

Dokážete si představit, že by Vám k vaření, smažení, dušení, napařování, hnětení těsta a tvoření pyré či mixování stačil pouze jeden přístroj? Představujeme Vám novinku, která každou z těchto funkcí zvládne na jedno stisknutí tlačítka. Takový je revoluční varný robot KitchenAid Artisan.

Varný robot KitchenAid představuje vše, co potřebujete k přípravě perfektního jídla. Suroviny naseká, namele nebo je rozmixuje na kaši. Uhněte těsto. Vyšlená vejce. Zeleninu a maso uvaří, připraví na páře nebo za stálého míchání restuje. Vše s perfektním výsledkem a na pouhé jedno stisknutí tlačítka. 

Novinka amerického výrobce KitchenAid v sobě spojuje inovaci, jednoduchost, přesnost a nadčasový design.

Varný robot výrazně šetří čas v kuchyni - seká, drtí, mele, mixuje, míchá, šlehá, emulguje, hněte, napařuje, vaří, dusí, smaží. Funkce StirAssist jemně obrací a promíchává suroviny tak, že je zajištěno rovnoměrné vaření, stejně jako při ručním míchání.

Varný robot KitchenAid v 6 barevných variantách a s tříletou zárukou nyní najdete na našem e-shopu.

Varný robot KitchenAid Artisan Slávky a jejich příprava ve varném robotu KitchenAid

Hnětení těsta ve varném robotu KitchenAid Příprava zeleniny na páře ve varném robotu KitchenAid

Prohlédněte si video:

Staňte se fanoušky KitchenAid na Facebooku a sledujte novinky, recepty a soutěže:

Gastro technika, projekce gastro provozů, nerezový nábytek
  • Robot Coupe - Prohlédněte si nabídku francouzského výrobce strojů na zpracování zeleniny Robot Coupe. Tyčové mixéry, krouhače zeleniny, kutry Robot Coupe jsou stroje vysoké kvality a výkonu
  • Dezinfekce na ruce, dezinfekce na povrchy - Dezinfekce na ruce, dezinfekce na povrchy. Profesionální dezinfekce pro kuchyně a osobní hygienu