Grafická verze
Projekce velkokuchyní, www.gastroform.cz

Představujeme Vám novinku: Varný robot KitchenAid

11. květen 2016 17.58

Dokážete si představit, že by Vám k vaření, smažení, dušení, napařování, hnětení těsta a tvoření pyré či mixování stačil pouze jeden přístroj? Představujeme Vám novinku, která každou z těchto funkcí zvládne na jedno stisknutí tlačítka. Takový je revoluční varný robot KitchenAid Artisan.

Varný robot KitchenAid představuje vše, co potřebujete k přípravě perfektního jídla. Suroviny naseká, namele nebo je rozmixuje na kaši. Uhněte těsto. Vyšlená vejce. Zeleninu a maso uvaří, připraví na páře nebo za stálého míchání restuje. Vše s perfektním výsledkem a na pouhé jedno stisknutí tlačítka. 

Novinka amerického výrobce KitchenAid v sobě spojuje inovaci, jednoduchost, přesnost a nadčasový design.

Varný robot výrazně šetří čas v kuchyni - seká, drtí, mele, mixuje, míchá, šlehá, emulguje, hněte, napařuje, vaří, dusí, smaží. Funkce StirAssist jemně obrací a promíchává suroviny tak, že je zajištěno rovnoměrné vaření, stejně jako při ručním míchání.

Varný robot KitchenAid v 6 barevných variantách a s tříletou zárukou nyní najdete na našem e-shopu.

Varný robot KitchenAid Artisan Slávky a jejich příprava ve varném robotu KitchenAid

Hnětení těsta ve varném robotu KitchenAid Příprava zeleniny na páře ve varném robotu KitchenAid

Prohlédněte si video:

Staňte se fanoušky KitchenAid na Facebooku a sledujte novinky, recepty a soutěže:

Hledáte vybavení do kuchyně? ... zařídíme ve vteřině.
  • Nářezové stroje - Dodáváme profesionální nářezové stroje. Nejprodávanější nářezové stroje s průměrem řezného kotouče 220, 250, 275 a 300 mm skladem.
  • Gastronádoby - Prohlédněte si náš nový systém pro objednávání gastronádob. Požadovanou gastronádobu najdete rychle a jednoduše objednáte. V nabídce máme kompletní sortiment gastronádob - nerezové gastronádoby s držadly i bez držadel, polykarbonátové gastronádoby, děrované gastronádoby do konvektomatů