Váš nákupní košík je prázdný

Příslušenství ke keramickým grilům Big Green Egg

Vyberte si z široké škály příslušenství ke keramickým grilům Big Green Egg.

V závislosti na vašich kulinářských nárocích můžete váš keramický gril obohatit o celou řadu praktického příslušenství. Jednoznačně nejdůležitějším příslušenstvím je keramický pizza stojan (ConvEGGtor), který váš gril rázem promění v gril, pec a udírnu v jednom.

Dvoustranný litinový rošt je skvělým pomocníkem při grilování masa, na kterém vykouzlí efektní mřížkování. Druhá strana roštu přijde vhod při přípravě ryb, mořských plodů a zeleniny.

V litinovém kotlíku (Dutch Oven) připravíte jakýkoliv "jedno-hrncový" pokrm jako je např. guláš, lečo nebo polévka. Keramická pečící miska je perfektní pro pečení koláčů, dortů nebo třeba lasagní. 

 

 

  • Bravilor Bonamat - Dodáváme nápojovou techniku a příslušenství holandského výrobce Bravilor Bonamat. Prohlédněte si naši nabídku překapávačů a výrobníků teplých nápojů Bravilor Bonamat
  • Robot Coupe - Prohlédněte si nabídku francouzského výrobce strojů na zpracování zeleniny Robot Coupe. Tyčové mixéry, krouhače zeleniny, kutry Robot Coupe jsou stroje vysoké kvality a výkonu