Váš nákupní košík je prázdný

Proč nakupovat u nás

Dlouholeté zkušenosti

Provozovatelem internetového obchodu je firma GASTROFORM, s.r.o., společnost s dlouholetou tradicí v oblasti prodeje a dodávek gastronomického zařízení. Na trhu profesionálních gastronomických technologií podnikáme od roku 1997.

Více...

Zavolejte mi

Chcete se domluvit? Nechte nam svůj kontakt se vzkazem a my vám zavoláme.
Obrázek s kontrolním kódem, pokud ho nemůžete přečíst, použijte odkaz výše.

de Buyer pánev ocelová - Carbone plus

  • Naše cena bez DPH :  Kč
de Buyer pánev ocelová - Carbone plus
Kliknutím si zvolte variantu zbožíNaše cenaDostupnostPočet kusů
20 cm Zobrazit detail varianty 776 Kč 1-2 týdny
24 cm Zobrazit detail varianty 907 Kč 1-2 týdny
28 cm Zobrazit detail varianty 1.159 Kč 1-2 týdny
32 cm Zobrazit detail varianty 1.472 Kč 1-2 týdny
36 cm Zobrazit detail varianty 1.645 Kč 1-2 týdny
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Výrobcede BUYER
VyrobenoFrancie
Výrobce

Štítky

Průměry 20-40 cm

Pánev de BUYER - CARBONE PLUS

Ocelová kulatá pánev od francouzského tradičního výrobce de Buyer s masivní nerezovou nýtovanou rukojetí, která se nenahřívá.

Pánev je  ideální pro smažení masa, steaků či pro přípravu palačinek díky zaručenému rychlému přenosu tepla a dlouhému udržení vysoké teploty. Zaoblené hrany pánve umožňují snadnější čištění.

K dosažení těch nejlepších vlastností ocelové pánve dojde až po několika použití, kde se pánev tzv. 'zapeče', získá černou barvu a lze ji pak použít s menším množstvím tuku. Tedy čím více pánev užíváním “ztmavne”, tím dostává lepší vlastnosti nepřilnavosti. 

 

Zde si můžete prohlédnout video výroby a správného zacházení ocelových pánví de Buyer.

Správné použití a údržba ocelových pánví:

Před každým použitím pánev důkladně nahřejte. Jakmile skončíte s pečením, nenechávejte pokrm na pánvi. Je doporučeno používat pro práci s pánví pouze dřevěné nebo plastové příslušenství (kovové nástroje by mohly způsobit poškrábání pánve).

Péče po použití: Odstraňte zbytky jídel, zalijte pánev horkou vodu a pomocí vhodného příslušenství ji zbavte nečistot a připálenin. Poté pánev opláchněte vlažnou vodou a ihned vytřete papírovým ubrouskem do sucha. Na závěr namažte vnitřní stranu pánve rostlinným olejem (pokrmovým tukem).

Nikdy nemyjte pánev v myčce na nádobí! Ztratí tím své nepřilnavé vlastnosti a bude korodovat.

Nepoužívejte žádné agresivní čistící prostředky či prášky.

Pánev skladujte na suchém místě.

 

První použití pánve: Před prvním použitím pánev omyjte v horké vodě, osušte a s trochou oleje nechce rozpálit na plotně. Následně olej vylijte a vytřete pánev papírovým ručníkem.

Před aplikací oleje můžete vložit do pánve slupky od brambor a vlít asi 200 ml vody. Vařte asi 20 minut, aby se slupky začaly připalovat. Poté vylijte vodu se slupkami a omyjte pod tekoucí teplou vodou. Nyní nalijte na pánev tenkou vrstvu oleje, smažte několik minut, poté vytřete olej papírovým ručníkem.

 

Technické parametry:

výška: 3,3 - 5,3 cm

průměr: 20 - 40 cm

materiál: uhlíková ocel

nátěr: žádný

tvar: kulatý

indukce: ne


Zboží de Buyer pánev ocelová - Carbone plus je zařazeno v kategorii Ocelové nádobí.
  • Bravilor Bonamat - Dodáváme nápojovou techniku a příslušenství holandského výrobce Bravilor Bonamat. Prohlédněte si naši nabídku překapávačů a výrobníků teplých nápojů Bravilor Bonamat
  • Jídlonosiče - Kompletní nabídka jídlonosičů pro domovy pro seniory a pečovatelské služby. Profesionální termo jídlonosiče pro přenášení jídla.