Váš nákupní košík je prázdný

Kitchen Aid - Univerzální robot se širokým příslušenstvím

Kuchyňské roboty Kitchen Aid a příslušenství jsou kompletně vyráběny v USA. Roboty KitchenAid jsou určené do malých provozů a domácností. Naše firma je autorizovaným obchodním a servisním partnerem KitchenAid. Sortiment Kitchen Aid je oficiální dovoz určený pro Českou republiku.

Kitchen Aid - Kuchyňský robot
Kitchen Aid - Kuchyňský robot
Příslušenství Kitchen Aid
Příslušenství Kitchen Aid
Ostatní zboží KitchenAid
Ostatní zboží KitchenAid

Autorizovaný obchodní a servisní partner KitchenAid

Veškerý sortiment zboží KitchenAid na internetovém obchodě PROFIKUCHYNĚ je oficiální dovoz určený pro trh ČR. Provozovatel internetového obchodu PROFIKUCHYNĚ je autorizovaným obchodním a servisním partnerem, který poskytuje svým zákazníkům kompletní záruční i pozáruční servis a technickou podporu pro zboží značky KitchenAid.

KitchenAid

Naše firma působí na trhu profesionálního velkokuchyňského zařízení od roku 1997, od roku 2005 pak provozujeme internetový obchod PROFIKUCHYNĚ. Servisní centrum, sklad a vzorkovnu máme v Brně na ulici Ondrova 9 naproti vchodu do Zoologické zahrady. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis pouze pro kuchyňské roboty zakoupené u naší firmy. 

 

  • Výrobníky ledu - profesionální výrobníky ledu pro tvorbu šupinkového ledu, kloboučkového ledu a kostkového ledu. Výrobníky ledu ve všech kapacitách
  • Gastronádoby - Prohlédněte si náš nový systém pro objednávání gastronádob. Požadovanou gastronádobu najdete rychle a jednoduše objednáte. V nabídce máme kompletní sortiment gastronádob - nerezové gastronádoby s držadly i bez držadel, polykarbonátové gastronádoby, děrované gastronádoby do konvektomatů