Váš nákupní košík je prázdný

KitchenAid - Univerzální robot se širokým příslušenstvím

Kuchyňské roboty Kitchen Aid a příslušenství jsou kompletně vyráběny v USA. Roboty KitchenAid jsou určené do malých provozů a domácností. Naše firma je autorizovaným obchodním a servisním partnerem KitchenAid. Sortiment Kitchen Aid je oficiální dovoz určený pro Českou republiku.

KitchenAid robot
KitchenAid robot
Příslušenství Kitchen Aid
Příslušenství Kitchen Aid
Ostatní zboží KitchenAid
Ostatní zboží KitchenAid

Akce KitchenAid 2019

Akce 2019 na kuchyňské roboty KitchenAid

Akční balíčky 2019

1) Kovový mlýnek na maso, se kterým jednoduše připravíte maso na hamburgery nebo na klobásy, rozemelete tvrdé sýry nebo namelete pečivo na čerstvou strouhanku. Masomlýnek 5KSMMGA v kovovém provedení pořídíte k robotu za akční cenu 3.200 Kč s DPH (běžná cena je 3.890 Kč - ušetříte 690 Kč s DPH) - více info k příslušenství zde.

1) Balíček s nejprodávanějším příslušenstvím k robotům, který se skládá z mlýnku na maso FGA, krouhače a kráječe ovoce a zeleniny MVSA a lisu na ovoce a zeleninu FVSP. Balíček příslušenství FPPC pořídíte k robotu za akční cenu 3.200 Kč s DPH (běžná cena je 6.790 Kč - ušetříte 3.590 Kč s DPH) - více info k příslušenství zde.

2) Doplňková sada krouhacích nožů ke krouhači a kráječi zeleniny MVSA. Obsahuje loupací buben na strouhání tvrdých sýrů, čokolády, ořechů a suchého pečiva, dále strouhací buben na brambory a jemný krouhací na mrkev a celer. Sadu doplňkových nožů EMVSC pořídíte k robotu za akční cenu 990 Kč s DPH (běžná cena je 2.290 Kč - ušetříte 1.300 Kč s DPH) - více info k příslušenství zde.

3) Sada tří strojků na výrobu pravých domácích těstovin typu spaghetti, fettuccine, lasagne nebo třeba domácí tortelliny s náplní dle vlastní chuti. Strojek na těstoviny KSMPRA pořídíte k robotu za akční cenu 1.990 Kč s DPH (běžná cena je 5.190 Kč - ušetříte 3.200 Kč s DPH) - více info k příslušenství zde.

4) Šnekový odšťavňovač k přípravě osvěžující vitaminové šťávě, který funguje na principu nízkootáčkového odšťavňovače. Odšťavňovač 5KSM1JA pořídíte k robotu za akční cenu 1.990 Kč s DPH (běžná cena 5.190 Kč - ušetříte 3.200 Kč s DPH) - více info k příslušenství zde.

5) Spiralizér, díky němuž posunete vaše kulinářské výtvory na zcela novou úroveň. Díky čtyřem snadno vyměnitelným nožům vykouzlíte ovocné či zeleninové špagety, nudličky, stuhy nebo spirálové plátky. Spiralizér 5KSM2APC pořídíte k robotu za akční cenu 1.990 Kč s DPH (běžná cena 4.190 Kč - ušetříte 2.200 Kč s DPH) - více info k příslušenství zde.

Příslušenství ZDARMA

Dále dostanete k robotu KitchenAid Artisan 5KSM125PS druhou nerezovou mísu o objemu 3 litry a plochý šlehač se stěrkou ZDARMA a k robotu KitchenAid Artisan 5KSM185PS plochý šlehač se stěrkou ZDARMA.

K robotu 5KSM7580 dostanete druhou nerezovou mísu o objemu 6,9 litrů ZDARMA.


Trvání akce na kuchyňské roboty KitchenAid

Akce platí do 31. 12. 2019 nebo do vyprodání zásob. V případě vyprodání skladových zásob si vyhrazujeme právo akci předčasně ukončit.

Autorizovaný obchodní a servisní partner KitchenAid

Autorizovaný prodej a servis KitchenAid

Servis a záruka pro kuchyňský robot KitchenAid

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis pouze pro kuchyňské roboty zakoupené u naší firmy. Servisní středisko a sklad náhradních dílů je v Brně na ulici Ondrova 9. Veškeré výrobky značky KitchenAid na internetovém obchodě PROFIKUCHYNĚ pochází z oficiálního dovozu výrobků určených pro Českou Republiku. Veškeré zboží je originální a poskytováno s plnou zárukou.

Naše firma působí na trhu od roku 1997 a od roku 2005 provozujeme internetový obchod PROFIKUCHYNĚ. V Brně najdete prodejnu, odborníky, kteří Vám pomohou s výběrem a robot předvedou. Na rozloze 200 m2 je sklad náhradních dílů a úplně nové servisní centrum, kde se postaráme o kondici Vašeho kuchyňského robotu.

 

Sledujte nás na Facebooku