Váš nákupní košík je prázdný

Jednoduchá a rychlá online objednávka gastronádob na internetovém obchodě PROFI KUCHYNĚ

12. říjen 2009 19.01

Nedávno jsme na našem internetovém obchodě spustili online objednávku gastronádob, která dovoluje vybrat gastronádobu podle materiálu, velikosti a hloubky. V kategorii s gastronádobami tak najdete kompletní sortiment gastronádob pro Vaši kuchyni. Celý proces výběru a objednávky gastronádob jsme koncipovali tak, aby byl pro zákazníka maximálně přehledný a intuitivní.

Zde si můžete prohlédnout krátké video představující objednávku gastronádob na našem internetovém obchodě:

 

Volba varianty gastronádob

V detailu jednotlivých druhů gastronádob naleznete okénko, kde si můžete kliknutím na patřičnou velikost udávanou v gastronomické normě a kliknutím na hloubku zvolit přesnou konfiguraci gastronádoby:

Varianty gastronádob

Vždy vidíte aktuální cenu a dostupnost zvolené gastronádoby

O kousek výše na stránce s detailem gastronádoby, po zvolení patřičné kombinace velikosti a hloubky gastronádoby, vidíte vždy aktuální cenu a dostupnost:

Ceny a dostupnosti gastronádob

Volitelná konfigurace gastronádoby

K jednotlivým velikostem gastronádob si ještě můžete vybrat z několika variant - například gastronádobu s držadly a nebo gastronádobu bez držadel:

Volitelná konfigurace gastronádoby

 

V kategorii s gastronádobami najdete tyto typy gastronádob:

K jednotlivým gastronádobám si můžete přikoupit tyto varianty vík:

v několika variantách: Standardní víko, Víko s vodotěsným silikonovým těsněním, víko s výřezy na naběračku a držadla, víko s výřezem na naběračku, víko s výřezy pro držadla, víko s vodotěsným silikonovým těsněním a výřezy pro držadla.

  • Várnice - Nerezové várnice s kohoutem i bez kohoutu pro přepravu jídla, polévek, teplých i studených nápojů. Termo várnice jsou oblíbené především ve veřejném stravování, školních kuchyních a jídelnách
  • Gastronádoby - Prohlédněte si náš nový systém pro objednávání gastronádob. Požadovanou gastronádobu najdete rychle a jednoduše objednáte. V nabídce máme kompletní sortiment gastronádob - nerezové gastronádoby s držadly i bez držadel, polykarbonátové gastronádoby, děrované gastronádoby do konvektomatů