Váš nákupní košík je prázdný

Snížení cen u varné techniky hloubky 900 mm

26. leden 2010 11.21

Došlo ke snížení cen varné techniky Gasztrometál - modulové řady 900. Snížení cen se dotklo všech sporáků, fritéz, grilovacích desek, varných kotlů, smažicích pánví a veškerého příslušenství.

Vážení zákazníci,

Provedli jsme aktualizaci katalogu zboží v kategorii varná technika. Snížení cen o 5-10 % se dotklo varné techniky (modul 900) značky Gasztrometal.

Varnou techniku GASZTROMETAL dodává naše firma na český trh již řadu let. Jedná se o velice spolehlivé výrobky s výborným poměrem cena / výkon / kvalita provedení. Varnou techniku Gasztrometál si můžete v případě zájmu prohlédnout v naší prezentační místnosti v Brně.

glf.jpg

glrweb.jpg

rkg.jpg

rkg200web.jpg

  • Gastronádoby - Prohlédněte si náš nový systém pro objednávání gastronádob. Požadovanou gastronádobu najdete rychle a jednoduše objednáte. V nabídce máme kompletní sortiment gastronádob - nerezové gastronádoby s držadly i bez držadel, polykarbonátové gastronádoby, děrované gastronádoby do konvektomatů
  • Várnice - Nerezové várnice s kohoutem i bez kohoutu pro přepravu jídla, polévek, teplých i studených nápojů. Termo várnice jsou oblíbené především ve veřejném stravování, školních kuchyních a jídelnách