Váš nákupní košík je prázdný
Projekce velkokuchyní, www.gastroform.cz

Proč nakupovat u nás

Kompletní servis

Naše firma provádí jak dodávky jednotlivých zařízení do kuchyní, tak i kompletní realizace velkokuchyní. Počínaje projektovým návrhem, přes dodávku a instalaci zařízení až po záruční a pozáruční servis dodaného gastronomického vybavení.

Více...

Zavolejte mi

Chcete se domluvit? Nechte nam svůj kontakt se vzkazem a my vám zavoláme.
Obrázek s kontrolním kódem, pokud ho nemůžete přečíst, použijte odkaz výše.

Chladicí vitríny barové - na tapas, jednohubky, chuťovky

Chladicí vitríny barové slouží k nabídce drobných chuťovek, tzv. tapas. Tyto jednohubky jsou proslulé zejména ve Španělsku, kde se běžně servírují k vínu či pivu. Nemusíte ale hned vlastnit španělský bar, abyste si mohli vitrínu pořídit. Tapas jsou skvělým oživením menu kteréhokoli baru, restaurace či kavárny.

Chladicí vitríny na tapas - fotogalerie

Chladicí vitrína pultová INFRICO - Tapas 1

Chladicí vitrína INFRICO - TAPAS 1

Chladicí vitrína pultová INFRICO - Tapas 2

Chladicí vitrína INFRICO - TAPAS 2

Chladicí vitrína pultová INFRICO - Tapas 3

Chladicí vitrína INFRICO - TAPAS 3

Chladicí vitrína pultová INFRICO - Tapas GN 1

Chladicí vitrína INFRICO - TAPAS GN 1

Chladicí vitríny na tapas INFRICO

Tyto vitríny jsou vhodné pro prezentaci malých chuťovek, tzv. tapas. Tyto chuťovky jsou zvláště oblíbené ve Španělsku, kde se běžně servírují spolu s pivem či vínem.

Vitrína je vhodná nejen do španělských barů, ale může skvěle posloužit i v klasickém baru, restauraci či kavárně.

O značce INFRICO

INFRICO

INFRICO je přední španělský výrobce na trhu profesionálního chladicího zařízení. Technologický předvoj a certifikace kvality jsou garancí závazku společnosti k inovacím – Infrico se snaží neustále tvořit nové nápady a zplepšovat stávající produkty. Snaží se tak nabídnout co nejlepší řešení dle potřeb každého zákazníka.

Klientela po celém světě a velmi profitabilní pozice na trhu s ohledem na konkurenci co do objemu trhu i pokrytí jsou významnými ukazateli rostoucí a stabilní firmy.

Veškerá zařízení jsou technologicky a designově konstruována tak, aby byla zajištěna maximální bezpečnost a kvalita. Výrobce vlastní akreditaci managementu kvality na základě certifikace ISO 9001:2008.

 

Infrico’s Production Centre je jedna z nejmodernějších průmyslových továren ve Španělsku, s celkovou rozlohou 40.000 m2 vyhrazených pro výrobu a dalších 60.000 m2 určených k logistickým účelům.

 

  • Várnice - Nerezové várnice s kohoutem i bez kohoutu pro přepravu jídla, polévek, teplých i studených nápojů. Termo várnice jsou oblíbené především ve veřejném stravování, školních kuchyních a jídelnách
  • Kitchen Aid - Kuchyňský robot Kitchen Aid a kompletní příslušenství. Nyní máme v nabídce novinky KitchenAid - rychlovarná konvice, food processor, tyčový mixér, kuchyňský robot, toustovač, vaflovač, kávovar