Grafická verze

Proč nakupovat u nás

Odborné poradenství

Naši zkušení odborníci v oblasti prodeje a servisu Vám ochotně poradí s výběrem vhodného zařízení.

Více...

Zavolejte mi

Chcete se domluvit? Nechte nam svůj kontakt se vzkazem a my vám zavoláme.
Obrázek s kontrolním kódem, pokud ho nemůžete přečíst, použijte odkaz výše.

Chladící vitríny prodejní, cukrářské, barové

Profichladicí vitríny pro gastronomii a obchod, profesionální chladící vitríny do cukráren, kaváren, barů a obchodů. Prodejní viríny na zmrzlinu, dokonalá prezentace a podpora prodeje chlazených výrobků. Možnost volby zařízení s vestavěným agregátem a s oddělným agregátem.

Chladicí vitríny prodejní
Chladicí vitríny prodejní
Chladicí vitríny barové
Chladicí vitríny barové
Vitríny cukrářské a zmrzlinové
Vitríny cukrářské a zmrzlinové
Chladící vitríny stolní
Chladící vitríny stolní

Vitríny pro gastronomii

Vitríny INFRICO z naší nabídky jsou jedinečné svým kvalitním zpracováním a krásným provedením, navrženým španělskými designéry. Konstrukčně jsou vitríny promyšlené do posledního detailu a vyrobené z kvalitních materiálů a odolných komponent. Jedině tak je možné docílit dlouhé životnosti, spolehlivosti a nižším energetickým nárokům na provoz.

V naší nabídce najdete vitríny:

  • Prodejní, obslužné - vhodné pro maloobchod, velkoobchod, řeznictví, uzenářství, pekárny, specializované prodejny (sýry, farmářské potraviny, atd.).
  • Barové - tzv. vitríny na TAPAS - slouží k prezentaci a prodeji malých chuťovek k pivu či vínu a využití najdou zejména v kavárnách, barech a restauracích. Najdete zde i speciální barové vitríny na sushi a mořské plody.
  • Cukrářské a zmrzlinové - na dortíky, zákusky, zmrzliny. Vybrat si můžete z provedení s rovným nebo zaobleným předním sklem.

Kompletní sortiment vitrín INFRICO

Na internetovém obchodě PROFIKUCHYNE.cz najdete pouze výběr nejprodávanějších vitrín výrobce INFRICO. Ohledně kompletní nabídky našeho sortimentu prosím kontaktujte naše obchodní oddělení.

O značce INFRICO

INFRICO

INFRICO je přední španělský výrobce na trhu profesionálního chladicího zařízení. Technologický předvoj a certifikace kvality jsou garancí závazku společnosti k inovacím – Infrico se snaží neustále tvořit nové nápady a zplepšovat stávající produkty. Snaží se tak nabídnout co nejlepší řešení dle potřeb každého zákazníka.

Klientela po celém světě a velmi profitabilní pozice na trhu s ohledem na konkurenci co do objemu trhu i pokrytí jsou významnými ukazateli rostoucí a stabilní firmy.

Veškerá zařízení jsou technologicky a designově konstruována tak, aby byla zajištěna maximální bezpečnost a kvalita. Výrobce vlastní akreditaci managementu kvality na základě certifikace ISO 9001:2008.

Infrico’s Production Centre je jedna z nejmodernějších průmyslových továren ve Španělsku, s celkovou rozlohou 40.000 m2 vyhrazených pro výrobu a dalších 60.000 m2 určených k logistickým účelům.

 

Gastro technika, projekce gastro provozů, nerezový nábytek
  • Jídlonosiče - Kompletní nabídka jídlonosičů pro domovy pro seniory a pečovatelské služby. Profesionální termo jídlonosiče pro přenášení jídla.
  • Nářezové stroje - Dodáváme profesionální nářezové stroje. Nejprodávanější nářezové stroje s průměrem řezného kotouče 220, 250, 275 a 300 mm skladem.