Váš nákupní košík je prázdný

Automatické kávovary na filtrovanou kávu BRAVILOR BONAMAT

Ochutnejte kvalitu. Nabízíme Profesionální sérii „automatických“ přístrojů firmy Bravilor Bonamat na přípravu filtrované kávy.  Příprava chutné a velmi kvalitní kávy je buď z  mleté kávy nebo z kávových zrn, záleží jen který stroj si vyberete. V Bravilor Bonamat je vždy cílem zajistit, abyste získali vysoce kvalitní produkt.

Proto je nová řada FreshOne, FreshMore, FreshGround z kvalitních materiálů a je energeticky velmi efektivní. Zařízení obdržela energetické hodnocení „A“ v souladu s průmyslovým standardem EVA-EMP3.0b.

Stroje jsou uživatelsky přívětivé a snadno ovladatelné. Navíc design přístrojů na přípravu čerstvé kávy z něj dělá opravdové TOP produkty. Elegantní design z nerezové oceli a LED podsvícení vynikne v každém interiéru.

   
FreshOne
65.250 Kč bez DPH Dostupnost: 1-2 týdny  

1 zásobník na mletou kávu

FreshOne G
79.210 Kč bez DPH Dostupnost: 2-3 týdny  

1 zásobník na kávová zrna + mlýnek

FreshGround 310
95.780 Kč bez DPH Dostupnost: 2-3 týdny  

mlýnek+3 zásobníky:1 x kávová zrna , 2 x ingredience

FreshGround  XL 510
103.420 Kč bez DPH Dostupnost: 2-3 týdny  

mlýnek+ 5 zásobníků:1 x kávová zrna, 4 x ingredience

  • Kitchen Aid - Kuchyňský robot Kitchen Aid a kompletní příslušenství. Nyní máme v nabídce novinky KitchenAid - rychlovarná konvice, food processor, tyčový mixér, kuchyňský robot, toustovač, vaflovač, kávovar
  • Várnice - Nerezové várnice s kohoutem i bez kohoutu pro přepravu jídla, polévek, teplých i studených nápojů. Termo várnice jsou oblíbené především ve veřejném stravování, školních kuchyních a jídelnách