Váš nákupní košík je prázdný

Proč nakupovat u nás

Dlouholeté zkušenosti

Provozovatelem internetového obchodu je firma GASTROFORM, s.r.o., společnost s dlouholetou tradicí v oblasti prodeje a dodávek gastronomického zařízení. Na trhu profesionálních gastronomických technologií podnikáme od roku 1997.

Více...

Zavolejte mi

Chcete se domluvit? Nechte nam svůj kontakt se vzkazem a my vám zavoláme.
Obrázek s kontrolním kódem, pokud ho nemůžete přečíst, použijte odkaz výše.

Kávovary pro lodě, jídelní vozy a další dynamické prostředí

Námořní stroje Bravilor Bonamat jsou vhodné i pro jídelní vozy.Námořní stroje Mondo a Matic jsou zvláště vhodné pro použití na lodích nebo v jakémkoli jiném dynamickém prostředí. Masivní stroje jsou vybaveny konvicemi z nerezové oceli a FIXAČNÍ stojany na konvice zajišťují, že konvice  zůstanou na místě i při naklánění základny. Funkce:Akustický signál dokončení překapávání, signalizace zavápnění. Kávovary jsou včetně nerezové  konvice (1,7 l), fixace základny a nerezových násypníků.

Opláštění z vysoce kvalitní nerezové oceli  v kombinaci s černými prvky dávají přístrojům MONDO a MATIC  nadčasový design. Dvě vyhřívané plotýnky zajišťují optimální kvalitu překapané kávy.

Kromě stolních překapávačů MONDO a MATIC  nabízíme pro lodě a jiná dynamická protředí - jídelní vozy apod. -    Velkokapacitní překapávače serie B.

   
Překapávač kávy MONDO - marine
15.450 Kč bez DPH Dostupnost: 1-2 týdny  

1 průtoková jednotka, 2 ohřevné plotýnky / nerezový násypník, nerezová konvice

Připojení na vodu:
Bez připojení na vodu,
Výkon:
18 l/hod,
Udržovací kapacita:
3,4 litrů
Překapávač kávy MATIC - marine
19.290 Kč bez DPH Dostupnost: 1-2 týdny  

1 průtoková jednotka, 2 ohřevné plotýnky / nerezový násypník, nerezová konvice

Připojení na vodu:
S připojením na vodu,
Výkon:
15 l/hod,
Udržovací kapacita:
3,4 litrů
  • Výrobníky ledu - profesionální výrobníky ledu pro tvorbu šupinkového ledu, kloboučkového ledu a kostkového ledu. Výrobníky ledu ve všech kapacitách
  • Robot Coupe - Prohlédněte si nabídku francouzského výrobce strojů na zpracování zeleniny Robot Coupe. Tyčové mixéry, krouhače zeleniny, kutry Robot Coupe jsou stroje vysoké kvality a výkonu