Grafická verze
Projekce velkokuchyní, www.gastroform.cz

Jarní akční nabídka na kuchyňský robot KitchenAid

27. květen 2014 17.27

Uvažujete o koupi kuchyňského robotu nebo hledáte dárek pro svého blízkého či svatební dar? Připravili jsme pro Vás lákavou akční nabídku na robot KitchenAid.

Při koupi robotu KitchenAid můžete nyní získat zmrzlinovač za pouhých 653 Kč bez DPH namísto běžných 2.305 Kč bez DPH.

kitchenaid-akce-420x420.jpg

Poctivá domácí zmrzlina

Díky zmrzlinovači KitchenAid můžete vyrobit téměř 2 litry lahodné jemně krémové zmrzliny, osvěžujícího sorbetu či mraženého dezertu. Můžete si tak vyrobit domácí zmrzlinu dle vlastní chuti i fantazie. Máte dokonalý přehled nad použitými ingrediencemi a nemusíte se bát, že zmrzlina bude obsahovat různé potravinové náhražky, ale bude opravdu poctivá. Se stoupající teplotou a nastupujícím létem přichází i období zahradních party, pikniků a různých posezení s kamarády. Překvapte své přátele a naservírujte jim pravou domácí zmrzlinu!

Snadná příprava

V momentě, kdy již máte veškeré potřebné technické vybavení, můžete zmrzlinu vykouzlit během okamžiku. Stačí upevnit mísu, vložit oblíbené ingredience a nechat robot zpracovat hmotu do delikátní krémové zmrzliny.

218070e.jpg

Pokud se rozhodnete pro koupi kuchyňského robotu KitchenAid do 22. 6. 2014. můžete k němu zakoupit zmrzlinovač za pouhých 653 Kč bez DPH.

(běžná cena zmrzlinovače: 2.305 Kč bez DPH)

Nabídka platí do 22. 6. 2014 nebo do vyprodání zásob.

Akční nabídku si prohlédněte zde: www.profikuchyne.cz/kitchenaid-akce/

Již vlastníte robot KitchenAid, ale rádi byste si k němu dokoupili mísu na výrobu zmrzliny? Produkt si můžete prohlédnout zde: www.profikuchyne.cz/misa-na-vyrobu-zmrzliny/


Prohlédněte si krátké video o zmrzlinovači KitchenAid

 

Servis a záruka pro kuchyňský robot KitchenAid

Na kuchyňské roboty zakoupené u naší firmy zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Sortiment výrobků značky KitchenAid, které jsou prodávány na internetovém obchodě PROFIKUCHYNĚ, pochází z oficiálního dovozu výrobků určených pro Českou republiku a je na ně poskytována plná záruka. Zkušenosti s prodejem kuchyňských zařízení má naše firma již od roku 1997.

Gastro technika, projekce gastro provozů, nerezový nábytek
  • Kitchen Aid - Kuchyňský robot Kitchen Aid a kompletní příslušenství. Nyní máme v nabídce novinky KitchenAid - rychlovarná konvice, food processor, tyčový mixér, kuchyňský robot, toustovač, vaflovač, kávovar
  • Konvice KitchenAid - Novinka, která prozáří Vaši kuchyni - Rychlovarná konvice KitchenAid v šesti barevných provedení. Konvice KitchenAid disponuje řadou vychytávek a krásným zaobleným designem.