Grafická verze
Akce k objednávce gastro

Kombinovaný robot R 301 Ultra + 3 disky zdarma

3. říjen 2016 13.42

Nyní k ke kombinovanému robotu Robot Coupe R 301 Ultra dostanete jako dárek 3 disky v hodnotě 4.250 Kč ZDARMA.

Kombinovaný robot je praktický přístroj, který spojuje hned 2 přístroje v 1. Na krouhači můžete zpracovávat ovoce a zeleninu všech tvarů a velikostí. Krouhač je tak skvělou příležitostí, jak servírovat ovoce a zeleninu atraktivním způsobem díky originálním tvarům. Hlava kutru je potom vhodná k jemnému zpracování masa a zeleniny, nasekání oříšků či přípravy emulsí a pěn.

Kombinovaný robot R 301 Ultra s nádobou o objemu 3,7 litru, je vhodný pro 10 - 80 porcí denně. Až 23 disků, dostupných pro tento model, umožňuje plátkovat, strouhat, vlnkovat nebo tvořit nudličky julienne. Nyní můžete navíc využít naší podzimní akce, v rámci které získáte ke kombinovanému robotu R 301 Ultra 3 disky zcela zdarma:

  • plátkovač 2 mm v hodnotě 1.310 Kč
  • strouhač 1,5 mm v hodnotě 1.310 Kč
  • nudličkovač 2x2 mm v hodnotě 1.630 Kč

Akční nabídku zobrazíte na našem e-shopu zde.

Kombinovaný robot - funkce kutr

Kutr Robot Coupe

Kombinovaný robot - funkce krouhač zeleniny

Krouhač zeleniny Robot Coupe

Gastro technika, projekce gastro provozů, nerezový nábytek
  • Cloud Hosting Europe - Ultra fast, secure and high scalable cloud services and cloud hosting for small and big companies. Money saving cloud hosting - Start now!
  • Bravilor Bonamat - Dodáváme nápojovou techniku a příslušenství holandského výrobce Bravilor Bonamat. Prohlédněte si naši nabídku překapávačů a výrobníků teplých nápojů Bravilor Bonamat