Grafická verze
Projekce velkokuchyní, www.gastroform.cz

Vánoční akce KitchenAid 2014

19. listopad 2014 13.32

Hledáte tip na krásný dárek do kuchyně na Vánoce? Chtěli byste svoji kuchyni oživit o designový a zároveň praktický výrobek? Nebo byste jenom potřebovali užitečného pomocníka? Pro všechny milovníky vaření je americký robot KitchenAid Artisan, ve kterém můžete hnětat, mixovat nebo šlehat, tou pravou volbou.

Informace o vánoční akci KitchenAid pro rok 2015 - klikněte zde

-----------------------------------------------------------------------------------------

Vařte jako mistr s kuchyňským robotem KitchenAid Artisan

Ve skoro pětilitrové nerezové míse v mžiku uhnětete těsto na vaše oblíbené muffiny, dortíky, koláče či snadno vyšleháte ze smetany pravou domácí šlehačku. Vysoce výkonný kuchyňský robot s 10ti rychlostmi, ergonomickým držadlem a robustní stabilní konstrukcí si rychle zamilujete a stane centrem vašeho kulinářského umění.

Zajímavým bonusem je možnost sladit robot s interiérem nebo jej naopak příjemně oživit. Můžete si totiž vybrat až z 29 různých barevných variant od jemných odstínů jako je bílá káva nebo mandlová, přes oblíbenou červenou a pistáciovou až po křiklavější odstíny zelené, oranžové či žluté.

Navíc můžete robot doplnit o širokou škálu příslušenství - nástavců k robotu - jako je mlýnek na maso, krouhač na zeleninu, tvarovače těstovin, odšťavňovač, mlýnek na obilí apod.

Vánoční akce KitchenAid

kitchenaid-clanek.jpg

Letos jsme si pro vás připravili výhodný vánoční balíček, při jehož koupi můžete ušetřit 4.000 Kč. Balíček se skládá z robotu v barvě vaší volby a příslušenství (mlýnek na maso + lis na ovoce a zeleninu + krouhač / kráječ na zeleninu).

Navíc od nás dostanete švýcarský kuchyňský nůž jako dárek.

 

fppc-clanek.jpg

Zleva: Mlýnek na maso FGA, Lis na ovoce a zeleninu FVPS, Krouhač / kráječ zeleniny MVSA

 

 

kitchenaid-detail-clanek.jpg

Zleva: Robot se šlehací metlou, robot s hnětacím hákem, robot s plochým drtičem 


Chcete být informování o novinkách a akcích nebo byste jenom rádi načerpali inspiraci na recepty? Sledujte nás na Facebooku.

Hledáte vybavení do kuchyně? ... zařídíme ve vteřině.
  • Nerezový nábytek - Prohlédněte si naši nabídku nerezového nábytku pro grastronomii. Špičková kvalita, zakázková výroba podle přání zákazníka - - nerezové stoly, mycí dřezy, nerezové regály
  • Konvice KitchenAid - Novinka, která prozáří Vaši kuchyni - Rychlovarná konvice KitchenAid v šesti barevných provedení. Konvice KitchenAid disponuje řadou vychytávek a krásným zaobleným designem.