Váš nákupní košík je prázdný

Mimořádná nabídka chladniček a mrazniček LIEBHERR

1. duben 2021 22.00

Chladničky a mrazničky LIEBHERR  pro hotelnictví a gastronomii

Spotřebiče Liebherr poskytují výjimečný chladicí a mrazicí výkon a nabízejí velké množství úložného prostoru, který lze efektivně využít. Je v nich možné přehledně uložit čerstvé potraviny i jídla připravená ke konzumaci a přístup ke všem těmto potravinám je snadný. Přední část, sektory i nádoby jsou navrženy tak, aby bylo snadné je čistit: velmi důležitá vlastnost pro bary, bistra i restauranty.

Chladničky LIEBHERR pro komerční použití a dlouhodobou čerstvost potravin. Komerční chladničky musí být obzvlášť pevné konstrukce, energeticky efektivní a zajišťovat pohodlí při užívání. Spotřebiče Liebherr všechny tyto nároky splňují a nabízejí vše, co komerční sektor potřebuje: vysoce kvalitní komponenty, optimalizovaný úložný prostor, účinné chlazení, spolehlivé udržování teploty a příkladnou snadnost čištění. Především však jsou spotřebiče Liebherr výjimečné kombinací nízké spotřeby energie s maximálním výkonem. Naše společnost GASTROFORM, s.r.o.  spolupracuje s firmou LIEBHERR delší dobu a našim zákazníkům nabízíme za výhodné ceny chladničky s plnými dveřmi a chladničky s prosklenými dveřmi.

Rovněž máme v nabídce i vinotéky LIEBHERR, které jsou velmi oblíbené pro svoji kvalitu a atraktivní design.

 

 

Mrazničky LIEBHERR: Špičkový výkon pro profesionály

Spolehlivost, užitkovost a nákladová efektivnost: mrazničky Liebherr uspokojují nejvyšší nároky komerčních uživatelů a nabízejí optimální mrazicí výkon pro skladování zmrazených potravin. Snadno přístupné komponenty mrazničky jsou integrovány do horní části spotřebiče, což výrazně zvyšuje čistý objem úložného prostoru.

liebherr_ggpv6590_41_m1_v2_1_img_310.jpg

 

 

 

  • Robot Coupe - Prohlédněte si nabídku francouzského výrobce strojů na zpracování zeleniny Robot Coupe. Tyčové mixéry, krouhače zeleniny, kutry Robot Coupe jsou stroje vysoké kvality a výkonu
  • Várnice - Nerezové várnice s kohoutem i bez kohoutu pro přepravu jídla, polévek, teplých i studených nápojů. Termo várnice jsou oblíbené především ve veřejném stravování, školních kuchyních a jídelnách