Váš nákupní košík je prázdný

Ke krouhači zeleniny CL 50 se 6 disky nyní mixér zdarma!

8. duben 2016 14.17

Ve spolupráci s firmou Robot Coupe jsme pro Vás připravili cenově výhodný balíček. Využijte nabídku, která platí od 1. dubna do 30. června 2016, a ušetřete 6.610 Kč bez DPH.

Při objednávce krouhače zeleniny CL 50 a sady 6 disků získáte ruční ponorný mixér MicroMix zcela zdarma. 

Ruční ponorný mixér využijte při zpracování malého množství, výborně se hodí pro minutkovou kuchyni. S tímto pomocníkem dokážete hostům na talíři vykouzlit jemnou, nadýchanou a objemnou emulzi, která na talíři nejen skvěle drží, ale i vypadá!

Ruční ponorný mixér Robot Coupe MicroMix Vytvořte nadýchanou pěnu s profi ponorným mixérem MicroMix

Krouhač zeleniny plátkuje, strouhá, nudličkuje, kostičkuje a hranolkuje

Krouhač zeleniny je skvělý na zpracování syrové zeleniny, ovoce. Díky speciálním diskům je možné zpracovat i ořechy, parmezán, čokoládu nebo vyrobit strouhanku.

Hodí se zejména pro střední gastronomické  jako jsou restaurace, pizzerie, lahůdky, rychlá občerstvení, bistra či školní jídelny. Součástí balení je sada 6 disků - plátkovače, strouhač, nudličkovač a kostičkovač.

Tato akce již skončila. Přístroje si můžete pořídit samostatně:

Krouhač zeleniny CL 50

Ruční ponorný mixér Micromix

 

  • Gastronádoby - Prohlédněte si náš nový systém pro objednávání gastronádob. Požadovanou gastronádobu najdete rychle a jednoduše objednáte. V nabídce máme kompletní sortiment gastronádob - nerezové gastronádoby s držadly i bez držadel, polykarbonátové gastronádoby, děrované gastronádoby do konvektomatů
  • Robot Coupe - Krouhače zeleniny Robot Coupe. Kutry Robot Coupe, kombinované kuchyňské roboty Robot Coupe.