Váš nákupní košík je prázdný

Speciální vánoční akce na kuchyňský robot Kitchen Aid do 24.12.2009

8. prosinec 2009 12.00

Připravili jsme pro Vás speciální vánoční akční nabídku na univerzální kuchyňský robot Kitchen Aid ARTISAN, ke kterému nyní získáte zdarma příslušenství - kráječ v ceně 2990 Kč!

Ke každé objednávce kuchyňského robotu Kitchen Aid ARTISAN (15.989 Kč) dostanete od nás krouhač/kráječ MVSA zcela zdarma (ušetříte dalších 2990 Kč!).

ksm150_wh.jpg

mvsa_z1.jpg

V případě objednávky kuchyňského robotu KitchenAid je automaticky vybrána volba Krouhače MVSA zdarma. Stačí si pouze vybrat z široké nabídky barevných variant a kliknout na tlačítko objednat.

kitchen-aid-konfigurace.png

 

 

Akční nabídka je platná do 24. 12. 2009 nebo do vyprodání zásob.

 

Aktualizace 22. 12. 2009 :

Vážení zákazníci,
Pro nebývale velký zájem o kuchyňské roboty Kitchen Aid jsme akci museli předčasně ukončit již 22.12. 2009. Ačkoliv jsme v průběhu akce několikrát doplňovali zásoby, počet objednávek zcela předčil naše očekávání a veškeré skladové zásoby robotu Kitchen Aid a jeho příslušenství byly předčasně vyprodány. Děkujeme za pochopení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Robot Coupe - Prohlédněte si nabídku francouzského výrobce strojů na zpracování zeleniny Robot Coupe. Tyčové mixéry, krouhače zeleniny, kutry Robot Coupe jsou stroje vysoké kvality a výkonu
  • Gastronádoby - Prohlédněte si náš nový systém pro objednávání gastronádob. Požadovanou gastronádobu najdete rychle a jednoduše objednáte. V nabídce máme kompletní sortiment gastronádob - nerezové gastronádoby s držadly i bez držadel, polykarbonátové gastronádoby, děrované gastronádoby do konvektomatů