Váš nákupní košík je prázdný

Profesionální pákové kávovary pro lahodnou kávu

28. červenec 2009 15.10

Profesionální pákové kávovary pro výraznou a lahodnou kávu

Aktualizace 1. 3. 2017: Firma Brasilia ukončila výrobu pákových kávovarů. Pro aktuální nabídku kávovarů prosím klikněte zde. Naše firma zajišťuje prodej a servis kávovarů - FAEMA, NUOVA SIMONELLI, VICTORIA ARDUINO, LA CIMBALI, BRAVILOR BONAMAT, RANCILIO, MCE - ASTORIA. Pro více informací o nabídce pákových kávovarů klikněte zde.

 

Do našeho sortimentu jsme nově zařadili profesionální pákové kávovary a kávomlýnky italské značky BRASILIA.

Jedná se o jedno až dvoupákové kávovary s digitálním ovládáním - elektronické dávkování umožňuje naprogramovat množství vody do šálku. Jednotlivé modely kávovarů mají 1-2 trysky na páru a 1 trysku na vodu. Místo 1 trysky na páru lze namontovat zařízení na zpěnění mléka/kapučinátor. 

 

agile.jpg

 

roma.jpg

Ke kávovarům dodáváme i kávomlýnky stejné značky. U kávomlýnků oceníte především regulaci hrubosti mletí, nastavitelnou velikost dávky, automatické domílání a počítadlo.

Přes uvedené odkazy se dostanete na stránky našeho e-shopu, kde si můžete jednotlivé modely prohlédnout a případně i objednat.

  • Jídlonosiče - Kompletní nabídka jídlonosičů pro domovy pro seniory a pečovatelské služby. Profesionální termo jídlonosiče pro přenášení jídla.
  • Vakuové sáčky - Široká nabídka hladkých i vroubkovaných vakuových sáčků pro vakuové baličky. Hladké vakuové sáčky rpo komorové vakuové baličky dodáváme ve více jak 260 rozměrech na přání zákazníka