Váš nákupní košík je prázdný

Pákové kávovary BRASILIA - Aktualizace katalogu

25. březen 2011 15.57

Aktualizovali jsme náš katalog profesionálních pákových kávovarů BRASILIA. Aktuální nabídka kávovarů je nyní přehlednější a ucelenější. Provedli jsme kompletní kontrolu a aktualizaci všech informací u uvedených kávovarů.

Aktualizace 1. 3. 2017: Firma Brasilia ukončila výrobu pákových kávovarů. Pro aktuální nabídku kávovarů prosím klikněte zde. Naše firma zajišťuje prodej a servis kávovarů - FAEMA, NUOVA SIMONELLI, VICTORIA ARDUINO, LA CIMBALI, BRAVILOR BONAMAT, RANCILIO, MCE - ASTORIA. Pro více informací o nabídce pákových kávovarů klikněte zde.

 

Jednotlivé pákové kávovary jsou nyní roztříděny podle modelů a jejich variant - automatické a poloautomatické pákové kávovary. U kávovarů si dále můžete vybrat zda máte zájem o verzi s jednou, dvěma a třemi pákami.

BRASILIA AGILE

Pákový kávovar BRASILIA AGILE (automatický) patří k nejprodávanějším modelům. Tento model doporučujeme pro restaurace, kavárny a bary.

K pákovým kávovarům si můžete u nás dokoupit i mlýnky na kávu a změkčovač vody. Ke kávovarům BRASILIA zajišťuje naše firma dopravu a odbornou montáž ve Vaší provozovně. Stejně tak záruční a pozáruční servis.

Pákový kávovar Brasilia

 

  • Várnice - Nerezové várnice s kohoutem i bez kohoutu pro přepravu jídla, polévek, teplých i studených nápojů. Termo várnice jsou oblíbené především ve veřejném stravování, školních kuchyních a jídelnách
  • Dezinfekce na ruce, dezinfekce na povrchy - Dezinfekce na ruce, dezinfekce na povrchy. Profesionální dezinfekce pro kuchyně a osobní hygienu