Váš nákupní košík je prázdný

Přehlednější nabídka šokových zchlazovačů a zmrazovačů

26. únor 2010 12.43

Nabídka šokových zchlazovačů a zmrazovačů je nyní přehlednější. Podívejte se co je nového ... budete mile překvapeni.

Během února 2010 jsme kompletně přepracovali nabídku šokových zchlazovačů a zmrazovačů DORAMETAL. Nyní jsou produkty v kategorii - šokové zchlazovače a zmrazovače - daleko přehlednější. Velmi potěšující je i fakt, že došlo k výraznému snížení cen u všech šokových zchlazovačů a zmrazovačů.

šokový zchlazovač a zmrazovač

Budeme Vám vděčni pokud nám napíšete jakékoliv náměty a tipy na vylepšení prezentovaného sortimentu na našem internetovém obchodě.

Jaké jsou nyní změny v nabídce šokových zchlazovačů a zmrazovačů?

V kategorii se šokovými zchlazovači bylo přibližně 30 produktů ve kterých nebylo lehké se vyznat. Nyní je v kategorii 9 produktů, kde každý z nich se dá nakonfigurovat podle toho, zda máte zájem o zchlazovač a nebo zchlazovač i zmrazovač v jednom přístroji.

Každý přístroj si můžete navíc objednat ve variantě se zásuvy na plechy EN 400x600 a nebo se zásuvy na gastronádoby GN 1/1 hloubky 400mm.

 

  • Várnice - Nerezové várnice s kohoutem i bez kohoutu pro přepravu jídla, polévek, teplých i studených nápojů. Termo várnice jsou oblíbené především ve veřejném stravování, školních kuchyních a jídelnách
  • Cloud server provider in Europe - Are you looking for smart, fast and high scalable cloud hosting service located in Central Europe? Try Cloud Hosting from MasterDC.com