Váš nákupní košík je prázdný

Přehlednější nabídka šokových zchlazovačů a zmrazovačů

26. únor 2010 12.43

Nabídka šokových zchlazovačů a zmrazovačů je nyní přehlednější. Podívejte se co je nového ... budete mile překvapeni.

Během února 2010 jsme kompletně přepracovali nabídku šokových zchlazovačů a zmrazovačů DORAMETAL. Nyní jsou produkty v kategorii - šokové zchlazovače a zmrazovače - daleko přehlednější. Velmi potěšující je i fakt, že došlo k výraznému snížení cen u všech šokových zchlazovačů a zmrazovačů.

šokový zchlazovač a zmrazovač

Budeme Vám vděčni pokud nám napíšete jakékoliv náměty a tipy na vylepšení prezentovaného sortimentu na našem internetovém obchodě.

Jaké jsou nyní změny v nabídce šokových zchlazovačů a zmrazovačů?

V kategorii se šokovými zchlazovači bylo přibližně 30 produktů ve kterých nebylo lehké se vyznat. Nyní je v kategorii 9 produktů, kde každý z nich se dá nakonfigurovat podle toho, zda máte zájem o zchlazovač a nebo zchlazovač i zmrazovač v jednom přístroji.

Každý přístroj si můžete navíc objednat ve variantě se zásuvy na plechy EN 400x600 a nebo se zásuvy na gastronádoby GN 1/1 hloubky 400mm.

 

  • Cloud Hosting Europe - Ultra fast, secure and high scalable cloud services and cloud hosting for small and big companies. Money saving cloud hosting - Start now!
  • Chlazení na pivo - Přenosné chlazení na pivo ANTA, PYGMY. Kompletní nabídka přenosného chlazení piva včetně propojovacího příslušenství a naražečů.