Váš nákupní košík je prázdný

Vánoční soutěž o sekáček KitchenAid v hodnotě 2.190 Kč

3. prosinec 2014 10.14

Pošlete recept s fotografií na vánoční cukroví a vyhrajte sekáček na bylinky a ořechy KitchenAid.

Do 21. 12. 2014 můžete soutěžit o krásný dárek - sekáček na bylinky a ořechy KitchenAid v červeném provedení.

Sekáček je malý praktický kuchyňský přístroj, které plní hned několik funkcí v jednom. V mžiku dokáže nasekat čerstvé bylinky či ořechy anebo lehce připravit pravé domácí lahodné pyré, třeba na zdravou svačinku pro vaše malé jedlíky.

Sekáček má mnoho užitečných vychytávek, jednou z nich je otvor pro přilévání tekutin díky kterému můžete přilévat např. olej i během sekání nebo emulgování. Dvě rychlosti dělají ze sekáčku hned dva přístroje v jednom. Díky snadné obsluze, ergonomickému tvaru a krásnému designu si sekáček jednoduše zamilujete.

banner-vanocni-soutez.jpg

Pravidla soutěže

Recept s fotografií vánočního cukroví zašlete na email soutez@profikuchyne.cz nejpozději do 21. 12. 2014. Fotografie budeme průběžně zveřejňovat. O vítězi budou rozhodovat sami fanoušci naší facebookové stránky nejpozději do 21. 12. 2014. Následující den vyhlásíme vítěze - autor receptu s nejvíce označeními "to se mi líbí", který získá sekáček KitchenAid v červeném provedení.

Pozn: Vyhrazujeme si právo posoudit kvalitu receptů i fotografií a vybrat ty, které budou zveřejněny.

 

Seznamte se se sekáčkem KitchenAid v následujícím videu:

 

Vítěz soutěže:

1. Lucie Michelová

  • Nerezový nábytek - Prohlédněte si naši nabídku nerezového nábytku pro grastronomii. Špičková kvalita, zakázková výroba podle přání zákazníka - - nerezové stoly, mycí dřezy, nerezové regály
  • Konvice KitchenAid - Novinka, která prozáří Vaši kuchyni - Rychlovarná konvice KitchenAid v šesti barevných provedení. Konvice KitchenAid disponuje řadou vychytávek a krásným zaobleným designem.