Váš nákupní košík je prázdný

Výhody chladících stolů

Varianty hloubky 600mm a 700mm

V naší nabídce naleznete chladící a mrazící stoly jak hloubky 600mm, tak hloubky 700mm. Chladící a mrazící stoly tak perfektně zapadnou do modulové řady, kterou máte ve Vaší kuchyni.

Více...
Projekce velkokuchyní, www.gastroform.cz

Proč nakupovat u nás

Široký sortiment kvalitních výrobků

Soustředíme se na kvalitní a spolehlivé výrobky. Nabízíme Vám zboží pouze od tradičních výrobců s prověřenou kvalitou a příznivou cenou.

Více...

Zavolejte mi

Chcete se domluvit? Nechte nam svůj kontakt se vzkazem a my vám zavoláme.
Obrázek s kontrolním kódem, pokud ho nemůžete přečíst, použijte odkaz výše.

Informace o variantách provedení DM a DM-S u chladících a mrazících stolů

Chladící a mrazící stoly Dorametal se vyrábějí ve dvou variantách provedení. Standardní varianta DM je levnější, přesto obsahuje veškeré náležitosti jako běžně prodávané chladící stoly jiných značek. Varianta DM-S je luxusnější a vyznačuje se několika zajímavými přednostmi.

Základní rozdíly v provedení řady "DM" a "DM-S"

  Varianta DM - standartní Varianta DM-S - luxusní
Výška zadního lemu 40mm 100mm
Hrany kolmé hrany hrany zaoblené s okapničkou
Úchyty nerezové prolisované úchyty nerezové prolisované úchyty
Nohy nerezové -45..+20mm nerezové -45..+20mm

Zadní lem a hrany stolu

zaoblene-hrany.jpg

Zaobledná okapová hrana u varianty DM-S má tu výhodu, že tekutina z povrchu odkapává dolů na zem a nestéká po přední ploše stolu. Výhoda vyššího zadního lemu u varianty S je zřejmá.

Madla

uchyty_dvirek_zasuvek_dm.jpg

uchyty_dvirek_zasuvek_dm_s.jpg

uchyty_dvirek_zasuvek.jpg

Nožičky

vyskove_stavitelne_nohy_dm_i_dm_s.jpg

Těsnění

tesneni.jpg

Možnosti provedení jednotlivých modulů

chladici-stul-supliky.png

Jednotlivé moduly chladicích a mrazicích stolů lze nakonfigurovat tak, aby v každém modulu byl jiný typ zásuvky. Implicitně je v ceně zahrnuto provedení s dveřmi. Za příplatek je pak možné každý modul nachystat tak, aby měl jeden, dva a nebo tři šuplíky. Jednotlivé moduly nelze konfigurovat u stolů s prosklenými dveřmi.

konfigurace-modulu.jpg

Číslování modulů chladících a mrazících stolů

V detailu každého chladícího a mrazicího stolu máte možnost si zvolit pro každý modul jiné provedení (viz výše). Jednotlivé moduly číslujeme v pořadí z levé strany.

číslování modulů 1 - 2 - 3 -4

Ke každému modulu je možné zakoupit volitelné zamykání.

Chladící agregát na levé nebo na pravé straně

Implicitně se chladicí a mrazicí stoly vyrábějí s agregátem na levé straně. Na přání je možné chladicí nebo mrazicí stůl vyrobit na zakázku s chladícím agregátem na pravé straně.

Chladící stůl s dřezem nebo bez dřezu

Chladící stoly s plnými dveřmi a chladící stoly s prosklenými dveřmi si můžete za příplatek objednat s vestavěným dřezem. V případě chladícího stolu s dřezem je dřez umístěn v prostoru nad chladícím agregátem. Zapuštěný dřez má rozměry 297x238x150 mm. Odpad z dřezu se připojuje ze zadní strany chladícího stolu.

drez-proskleny.jpgdrez.jpg

nakres-chladici-stul-drez.png

  • Nerezový nábytek - Prohlédněte si naši nabídku nerezového nábytku pro grastronomii. Špičková kvalita, zakázková výroba podle přání zákazníka - - nerezové stoly, mycí dřezy, nerezové regály
  • Nerezový nábytek pro gastro - Výroba nábytku z nerezu pro velkokuchyně. Nerezové stoly, dřezy, mycí stoly, nerezové regály.